VÜCUT BEYAZLATICI KREM

Aydınlık Verici, Yenileyici

 

AYDINLATICI VÜCUT BEYAZLATICI KREM

Illuminating Boost Whitening Cream, yenilikçi formülüyle eşit cilt tonunu desteklemek için geliştirilmiştir. İçeriğindeki arbutin; cilt tonunu eşitleyebilir ve lekelerin görünümünü azaltabilir, melanin üretimini düzenleyerek koyu lekelerin ve pigmentasyonun önlenmesine yardımcı olur. Meyan kökü ekstresi, cildin doğal aydınlığını desteklerken koyu lekelerin görünümünü azaltmaya katkıda bulunur. Antioksidan özellikleri sayesinde cilde daha sağlıklı ve genç görünüm verebilir. B3 vitamini ise cilt bariyerini güçlendirirek nem dengesini korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Regenerating Charcoal Pro-Peel Serum içeriğindeki glikolik asit, salisilik asit ve aktif kömür; cildin üst tabakasındaki ölü hücreleri deriden nazikçe uzaklaştırarak cilt sorunlarını gidermek için kullanılmaktadır. Cilt yenilenmesini hızlandırabilir, onarır, daha genç ve pürüzsüz bir cilt görünümüne katkıda bulunabilir. Gözenekleri ve cildin tüm katmanlarını derinlemesine temizleyebilir, sıkılaştırabilir. Siyah nokta ve akne oluşumuna meyilli yağlı ciltlerde problemleri azaltmaya yardımcı olabilir. Antioksidan özelliklere sahiptir ve cildi serbest radikallere karşı koruyabilir, ton eşitsizliğini giderir.

KULLANIM ŞEKLİ

Koltukaltı, diz, dirsek ve genital bölgedeki ton eşitsizliğini gidermek için temiz ve kuru vücuda yeterli miktarda ürünü dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Yüz için kullanıma uygun değildir. Sabah ve akşam olmak üzere, günde iki kez kullanılabilir.

UYARILAR

Harici kullanım içindir. Göz ile temastan kaçınınız, aksi halde bol su ile yıkayınız. Ürün içeriğindeki maddelere karşı alerjiniz varsa, önce cildinizin küçük bir alanında deneyin ve sonra kullanınız. Ürünü orjinal ambalajında, ışıktan uzakta muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Sağlık Bakanlığı Üts Barkod : 8683723540927