SIKILAŞTIRICI VÜCUT LOSYONU

Pürüzsüzleştirici ve Sıkılaştırıcı Etki

 

SIKILAŞTIRICI VÜCUT LOSYONU

Cilt ve vücut; sürekli olarak günlük stres, çevresel etkenler ve yaşlanma sürecinin olumsuz etkileriyle karşı karşıyadır. Çeşitli etkenlere maruz kalırken, zamanla elastikiyetini kaybetme eğilimine girer. Özellikle yeteri kadar nemlendirilmeyen ve düzenli bakım yapılmayan vücutta, yaşlanma belirtileri etkisini daha hızlı gösterir. Bununla birlikte sarkmalar, selülit ve çatlak görünümleri, portakal kabuğu görünümü oluşur. Perfect Smoothing & Firming Body Lotion bu belirtileri minimuma indirmeye, vücuda sıkılık kazandırmaya, cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ

Perfect Smoothing & Firming Body Lotion tüm gün kullanım için uygundur. Daha hızlı sonuç alabilmek için ürün, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez düzenli olarak kullanılmalıdır. Şişeden yeteri kadar losyon alıp başta sorunlu bölgeler olmak üzere temiz ve kuru vücuda nazikçe masaj yaparak uygulayınız, durulamayınız ve birkaç dakika bekleyiniz. Hızlı emilim özelliği sayesinde losyon, birkaç dakika içerisinde derinize nüfuz edecektir.

UYARILAR

Haricen kullanım için uygundur. Göz ile temasında kaçınınız. Aksi halde bol su ile yıkayınız ve gerektiğinde bir sağlık profesyoneline başvurunuz. Ürünü ilk kez kullanmadan önce, küçük bir cilt bölgesinde deneyip herhangi bir alerjik reaksiyon oluşma durumunu kontrol ediniz. Ürünü kendi ambalajında, ışıktan ve ısıdan uzak bir yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Sağlık Bakanlığı Üts Barkod : 8683723540989