RETİNOL SERUM

Hücre Yenileyici, Botoks Etkili

 

HÜCRE YENİLEYİCİ RETİNOL SERUM

Retinol Skin Invigorating Facial Serum, cildin hücre yenilenmesini destekleyerek ince çizgileri ve derin kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. Güçlü anti-aging özelliklere sahip olması nedeniyle cilt tonunu eşitleyerek daha genç ve sağlıklı bir görünüm sağlar. Cildin ihtiyacı olan nem dengesini kontrol altına alır. Kolajen üretimini artırarak cildi sıkılaştırır, elastikiyet kazandırır. Kullanım talimatına uygun ve düzenli kullanıldığında, cildin pürüzsüz görünüme ulaşmasına destek verir.

KULLANIM ŞEKLİ

Makyaj kalıntısı ve kirden arındırılmış ve kurulanmış temiz cilt üzerine birkaç damla Retinol Skin Invigorating Facial Serum damlatın. Cilt üzerinde ince bir tabaka oluşturacak şekilde dairesel hareketlerle yüz ve boyun bölgesinin tamamına uygulayın. Ürünü, göz bölgesine uygulamayın ve gece rutininizin bir parçası olarak kullanın.

UYARILAR

Haricen kullanım için uygundur. Göz ile temasından kaçılmalıdır. Ürünü kullanmaya başlarken cildi retinole alıştırmak için haftada bir veya iki kez kullanmaya başlayabilir, daha sonra kullanım sıklığını artırabilirsiniz. Kullanımı sırasında hafif yanma, kızarıklık, tahriş gibi yan etkiler görülebilir. Retinol; güneş ışığına karşı hassaslaştırıcı bir etkiye sahip olabilir, güneşle temas halinde cilt hassasiyetine yol açabilir. Bu nedenle gece kullanımı için uygundur. Ürünü kendi ambalajında ve ışıktan uzak bir yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

Sağlık Bakanlığı Üts Barkod : 8683723540972