NEMLENDİRİCİ VÜCUT LOSYONU

Canlandırıcı & Derin Nemlendirici

 

DERİNLEMESİNE NEMLENDİRİCİ VÜCUT LOSYONU

Refreshing & Deep Moisturizer Body Lotion, vücudunuzun optimum nem dengesini korumaya ve kaybettiği nemi geri kazandırmaya yönelik özel bir formülle tasarlanmıştır. İçeriğinde bulunan hyalüronik asit, allantoin, pantenol, shea yağı, PQ-7 ile cildinizi derinlemesine nemlendirmeye, beslemeye ve korumaya yardımcı olur. Hızlı emilen formülü sayesinde yağlı his bırakmadan anında nemlendirme sağlar. Uzun süreli etkisi vücudunuzu gün boyu yumuşak ve canlı tutmaya yardımcı olur. Kuru veya çok kuru ciltlerde tahrişlenmeyi azatmaya, cilt problemlerini hafifletmeye katkıda bulunur.

KULLANIM ŞEKLİ

Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu nemin maksimum düzeyde emilmesi için, öncelikle cildinizi nazik bir temizleyici ile yıkayın. Duştan çıktıktan sonra hafifçe kurulanıp losyonu uygulayın. İhtiyacınız olan miktarda losyonu şişeden aldıktan sonra yaymak için dairesel hareketlerle masaj yapın. Yüz hariç istediğiniz her bölgeye uygulanabilen Refreshing & Deep Moisturizer Body Lotion’u daha sağlıklı ve canlı bir görünüm için düzenli olarak kullanın.

UYARILAR

Haricen kullanım için uygundur. Göz ile temasından kaçınınız, aksi halde bol su ile yıkayınız. Ürünü kendi ambalajında, ışıktan uzak bir yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Sağlık Bakanlığı Üts Barkod : 8683723540958