LOİNZA


CİLT BAKIM ÇÖZÜMLERİ

Loinza, güçlü ve etkili içeriklere sahip bakım ürünleriyle cilt sorunlarına doğal bir çözüm sunuyor. Cildinizin ihtiyaçlarına göre tasarlanan kişisel bakım ürünleri sağlıklı, güzel ve pürüzsüz bir görünüm sağlamayı amaçlamaktadır.

 

Loinza'nın ürün yelpazesi cildinizi besleyen, onarım sürecini hızlandıran özel içeriklerle zenginleştirilmiştir. Cilt ve vücut bakımı konusunda uzmanlaşmış ürün kategorileri, size yeni bir görünüm kazandıracak.

 

CİLT BAKIMI 

Cilt bakımı, cildin sağlığını korumak, cilt sorunlarını önlemek veya tedavi etmek için yapılan düzenli bir bakım yöntemidir. Cildin dış etkenlere maruz kaldığı göz önüne alındığında özellikle güneş, hava kirliliği, nem, yaşlanma gibi etkenlere karşı korunması gerekir.

 

Cilt bakımı cildinizi temizleyerek, nemlendirerek ve koruyarak yapılabilir. Temizlik ürünleri cildinizi kir, yağ ve makyajdan arındırarak temizler. Nemlendiriciler cildi nemli tutar, yumuşak ve esnek tutar. Koruyucu ürünler cildi güneş ışığından veya diğer dış etkenlerden korur.

img

Loinza'ya Güvenin

Sağlık Bakanlığı Onaylı Ürünler

Ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylı, ürün takip sistemine kayıtlı ve barkod numaraları mevcuttur. Sağlık bakanlığı web sitesinden barkod numarası sorgulatabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.Hayvanlarda Test Edilmedi

Loinza hayvan ve hayvansever dostudur.Ürünlerimiz asla hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Klinik testler yapılmıştır.

Sertifikalı Hammmadeler Kullanıyoruz

Hammaddelerimizi özel sertifikalı olarak Asya, Avrupa ve Amerika’dan kullanmakta olup birçok hammaddemiz standart bitki ekstresi olmasının yanında, insanlar üzerinde klinik çalışmaları yapılmış, toksikoloji çalışmaları tamamlanmış hammaddeleri kullanmaktadır.

ISO Sertifikalı Üretim

ISO 9001
IHS 14001
OHS 18001
FSMS 22000GMP Sertifikası

Kozmetik sektöründe GMP iyi üretim sertikalı üretim yapılmaktadır.

Helâl Sertifkası

Ürünlerimiz %100 helal sertifasına sahiptir.