LAZER SONRASI LOSYON

Üç Etkili Nemlendirici Lazer Sonrası Losyonu

 

ÜÇ ETKİLİ LASER SONRASI LOSYON

TriEffective Hydrating Post Laser Lotion, lazer epilasyon sonrası cildinizin hassasiyetini hafifletmek ve iyileşme sürecini desteklemek için formüle edilmiştir. D-Pantenol cildin nem dengesini düzenlerken, tahriş olmuş veya kızarmış bölgelere yatıştırıcı bir etki sunar. Allantoin cildin yenilenme sürecini hızlandırır, tahriş edici etkileri azaltmaya yardımcı olur. Bisabolol ise nemlendirici ve yatıştırıcı özellikleriyle cildinizi rahatlatır. Ürünün içeriğindeki maddeler cildinizi üç kat daha hızlı bir şekilde yenileme etkisi sağlar, böylece lazer sonrası cildinizin sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Doğal iyileşme sürecini desteklemesi nedeniyle lazer sonrası vücudunuzun ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak için ideal bir seçenektir.

KULLANIM ŞEKLİ

Lazer epilasyon sonrası, yeteri kadar losyonu temiz cildinize sürün. Dairesel hareketlerle, fazla baskı uygulamadan, işlem görmüş bölgeye masaj yaparak uygulayın. Losyonun cildiniz tarafından emilmesine izin verin. İhtiyaç duyulan sıklıkta tekrarlayarak vücudunuzun onarım sürecini destekleyin.

UYARILAR

Haricen kullanım için uygundur. Göz ile temasından kaçınınız, aksi halde bol su ile yıkayınız. Herhangi bir alerjik reaksiyon ile karşılaşmanız halinde kullanmayınız. Ürünü kendi ambalajında, ışıktan uzak bir yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Sağlık Bakanlığı Üts Barkod : 8683723540941