KÖMÜR PEELİNG SERUM

AHA + BHA

 

YENİLEYİCİ KÖMÜR PEELİNGİ

Regenerating Charcoal Pro-Peel Serum içeriğindeki glikolik asit, salisilik asit ve aktif kömür; cildin üst tabakasındaki ölü hücreleri deriden nazikçe uzaklaştırarak cilt sorunlarını gidermek için kullanılmaktadır. Cilt yenilenmesini hızlandırabilir, onarır, daha genç ve pürüzsüz bir cilt görünümüne katkıda bulunabilir. Gözenekleri ve cildin tüm katmanlarını derinlemesine temizleyebilir, sıkılaştırabilir. Siyah nokta ve akne oluşumuna meyilli yağlı ciltlerde problemleri azaltmaya yardımcı olabilir. Antioksidan özelliklere sahiptir ve cildi serbest radikallere karşı koruyabilir, ton eşitsizliğini giderir.

KULLANIM ŞEKLİ

Regenerating Charcoal Pro-Peel Serum temiz cilde uygulanmalıdır. İlk adım olarak, cildinizdeki makyaj ve kirleri temizleyin, kurulayın. Şişeden 4-5 damla serumu yüzünüze damlatıp parmak uçlarınızla nazikçe masaj yaparak uygulayın. Yaklaşık 7-9 dakika peeling serumun aktifleşmesini bekledikten sonra bol su ile durulayın. Kullandıktan sonra cilt bakımınızı desteklemek için nemlendirici kullanın. İçeriğinde bulunan salisilik asit nedeniyle güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle gece kullanımı için uygundur. Gündüz uygulanması durumunda mutlaka SPF50+ güneş koruyucu krem kullanılmalıdır.

UYARILAR

Yalnızca haricen kullanım için uygundur. Göz ile temasından kaçılmalıdır. Hasar görmüş cilde uygulanmamalıdır. İlk kullanımlarda hafif tahriş ve kızarıklık oluşturabilir. İçeriğinde retinol, C vitamini, peptit ve AHA+BHA asitleri içeren cilt bakım ürünleriyle birlikte kullanılmamalıdır. Ürünün içeriğinde bulunan herhangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa, ürünü vücudunuzun küçük bir bölgesinde deneyip daha sonra yüzünüze uygulayabilirsiniz. Güneşle temas halinde cilt hassasiyetine yol açabilir. Bu nedenle gece kullanımı için uygundur. Ürünü kendi ambalajında ve ışıktan uzak bir yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

Sağlık Bakanlığı Üts Barkod : 8683723540996