KAYISI PEELING

Canlandırıcı ve Yenileyici

 

YENİLEYİCİ KAYISI VÜCUT PEELING

Çevresel etkenler ve kuruluk gibi bazı biyolojik faktörler cildin dış katmanında ölü deri birikimine neden olabilir. Ölü derilerden ve kirden arındırılamayan cilt, solgun ve sağlıksız görünür. Revive & Refresh Apricot Body Scrub, ölü deri hücrelerini nazikçe temizleyerek cildin daha pürüzsüz ve yumuşak olmasına yardımcı olur. Düzenli olarak kullanımı cilt tonu eşitsizliklerini giderebilir, elastikiyet kazandırabilir. Cildin yenilenmesini destekleyerek ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltabilir. Aynı zamanda epilasyon sonrası vücutta oluşan batıkların giderilmesinde, kıl köklerindeki iltihaplanmaların önüne geçilmesinde etkindir.

KULLANIM ŞEKLİ

Vücut peelinginin kuru cilde uygulanması tahriş oluşumuna yol açabileceği için, ürünün banyo esnasında uygulanması gerekmektedir. Kavanozdan yeterli miktarda peeling kremi alınmalı, problemli bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanmalıdır. 1-2 dakika ovalama sonrasında bol su ile durulanmalıdır. Haftada 2-3 defa kullanılması önerilir. Peeling işlemi bittiğinde nemi cilde hapsetmek için nemlendirici vücut losyonu kullanılabilir.

UYARILAR

Ürün, haricen kullanım için uygundur. Göz temasından kaçınınız, teması halinde bol su ile yıkayınız. İçeriğinde bulunan herhangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa, vücudunuzun küçük bir bölgesinde deneyip daha sonra kullanınız. Ürünü kendi ambalajında, ışıktan uzak bir yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Sağlık Bakanlığı Üts Barkod : 8683723540965