ÇOK AMAÇLI KREM

Çift Etkili Yoğun Nemlendirici El ve Yüz Kremi

 

ÇİFT ETKİLİ ÇOK AMAÇLI KREM

El ve yüz için formüle edilen Dual Function Intense Hydro Hand & Face Cream, özel içeriğiyle cildinizin ihtiyaç duyduğu her şeyi bir arada sunar. Hyalüronik asit cildinizin nemlenmesi, derinlemesine beslenmesi ve dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Alpha lipoik asit, cildi dış etkenlerin zararlarından korurken, aynı zamanda genç ve canlı bir görünüm kazanmasına destek sağlar. Niacinamide ise cilt tonunu eşitleyerek lekeleri azaltmaya, cildinizi aydınlatmaya yardımcı olur. Muhteşem bileşeniyle elinizin ve yüzünüzün her detayına dokunarak daha sağlıklı, parlak ve dinamik bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm bakımı sunar ve cilt bakımınızı bir üst seviyeye taşır.

KULLANIM ŞEKLİ

Nemlendirici kremi kullanmadan önce cildinizi temizleyin ve kurulayın. Yeterli miktarda kremi bölgeye uygulayıp cildinizde ince bir tabaka oluşturacak şekilde nazikçe yayın. Kremin tamamen emilmesi ve cilt tarafından absorbe edilerek etkin bir şekilde nemlenme sağlanması için birkaç dakika bekleyin. Cildiniz kuru veya çok kuruysa gün içerisinde bu rutini tekrarlayın.

UYARILAR

Haricen kullanım için uygundur. Göz ile temasından kaçınınız, aksi halde bol su ile yıkayınız. Herhangi bir alerjik reaksiyon ile karşılaşmanız halinde kullanmayınız. Ürünü kendi ambalajında, ışıktan uzak bir yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Sağlık Bakanlığı Üts Barkod : 8683723540934